Steruj swoimi urządzeniami i zbieraj dane z dowolnego miejsca na świecie

Używając stron internetowych i wygenerowanych aplikacji na smartfony

Zarejestruj / Zaloguj się

Chmura

Przechowywana za darmo w chmurze RemoteMe. Masz pełną możliwość modyfikacji. Przy pomocy generatorów kodu i bibliotek możesz w łatwy sposób łączyć się do systemu RemoteMe i sterować swoimi urządzeniami

Strony WWW

Przechowywana w chmurze RemoteMe. Masz dostęp do swoich źródeł i pełną możliwość modyfikacji i dodawania plików. Przy pomocy generatorów kodu i bibliotek możesz w łatwy sposób łączyć się do systemu RemoteMe.

Aplikacje na smartfona

Strony internetowe mogą być w łatwy sposób wyeksportowane jako aplikacje na Androida i iOSa z odbieraniem i wyświetlaniem powiadomień Push - które możesz wysyłać ze swoich urządzeń

Przechowuj swoje dane

Ze swoich urządzeń możesz zapisywać pomiary, stany do bazy danych. Tak zapisane dane możesz wyświetlić jako wykres na swojej stronie internetowej.

ESP

rzy pomocy bibliotek Arduino, możesz w łatwy sposób połączyć swoje urządzenia do systemu RemoteMe i komunikować się z nimi.

Raspberry Pi

Program do RasbeprryPi umożliwia podpięcie Twojej malinki, Program ten również dba o Twoje skrypty pythonowe, które możesz edytować z poziomu interfejsu www.